O nas

MyWash to połączenie wiedzy, doświadczenia i pasji. Zapewniamy najwyższej jakości produkt, wyróżniający MyWash na rynku myjni samoobsługowych.

Nasze korzenie to FeniksChemia Sp. z o.o. – producent profesjonalnej chemii do myjni samochodowych z ponad 10-letnim stażem, z produktów którego korzystają właściciele myjni prawie wszystkich producentów obecnych na polskim rynku oraz Q-Glasstech Sp. z o.o. – firma funkcjonująca od 2011 roku jako dostawca innowacyjnych technologii w zakresie obróbki szkła znanych producentów z rynku międzynarodowego, która oprócz roli dystrybutora pełni również funkcję projektanta nowych rozwiązań technologicznych.

To dzięki mariażowi doświadczenia obydwu spółek wyłonił się obraz myjni optymalnej – połączenie efektywnego mycia, innowacyjnej technologii i umiarkowanych kosztów eksploatacji. Myjni MyWash.

Najwyższa jakość

Nasze myjnie wykonane są z komponentów najwyższej jakości, co sprawia, że są to rozwiązania solidne i niezawodne. Każde urządzenie jest dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta i uwarunkowań lokalnych.

Przy produkcji używamy podzespołów najwyższej jakości, między innymi amerykańskich pomp CAT, silników Siemens, elektrozaworów Asco, pomp pneumatycznych. W swoich urządzeniach wykorzystujemy elementy ze stali nierdzewnej zarówno w ramach konstrukcyjnych, pulpitach jak i dozownikach mikroproszku.

Zapewniamy doradztwo w doborze techniki mycia, projekt, kalkulację cenową, całościowy montaż myjni, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Naszą politykę opieramy na budowaniu trwałych i długoterminowych relacji.

ZAMÓW WYCENĘ TWOJEJ MYJNI

Szybki zwrot z inwestycji – do 30%Wyślij zapytanie