Myjnie modułowe

Z myślą o małym i średnim natężeniu ruchu znakomitym rozwiązaniem będą myjnie modułowe, które są jedną z naszych głównych specjalności. Tego typu obiekty świetnie sprawdzają się w mniejszych miastach. Mogą być samodzielnym punktem usługowym, ale najlepiej podłączyć je pod inne warianty działalności.

Nieduża myjnia modułowa może być funkcjonalnym dodatkiem do osiedlowego supermarketu, punktu napraw pojazdów lub stacji benzynowej.

Oferujemy rozwiązania zaprojektowane z myślą o maksymalnej wytrzymałości. Podstawą jest moduł na bazie stali nierdzewnej, który cechuje się odpornością na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.

Gwarantujemy postawienie w pełni wyposażonego boksu technologicznego – wszystkie poszczególne elementy są w nim zaprojektowane z myślą o komforcie użytkowania. W jego skład wchodzą następujące podzespoły: nowoczesny komputer, instalacja grzewcza wraz z pompami, system ogrzewania posadzki, pompy wysokociśnieniowe, system odwróconej osmozy oraz praktyczne zbiorniki i dozowniki na chemię przeznaczoną do pielęgnacji samochodów.

Stawiamy na najnowsze technologie, aby maksymalnie ułatwić potencjalnym kierowcom skorzystanie z usług myjni modułowej. W zależności od aktualnych potrzeb można także zdecydować się na instalację ze wbudowaną rozmieniarką pieniędzy.

Zalety myjni modułowej

Nasi Klienci decydują się na myjnie modułowe, kierując się przede wszystkim oszczędnością miejsca, którą zapewnia zlokalizowanie technologii w specjalnie zaprojektowanym module pomiędzy stanowiskami mycia. Niewątpliwym atutem tego typu instalacji jest możliwość zastosowania jej nawet w przypadku terenu o znacznie ograniczonej przestrzeni. Pomimo stosunkowo małych gabarytów myjnia modułowa gwarantuje pełną funkcjonalność i wygodę podczas użytkowania.

Kierowcy na pewno docenią obecność wielu praktycznych, w pełni zautomatyzowanych rozwiązań. Nasze myjnie modułowe pozwalają błyskawicznie i bardzo dokładnie wyczyścić samochód, korzystając ze środków chemicznych najwyższej jakości. Firma My Wash specjalizuje się w tworzeniu projektów myjni modułowych w pełni dostosowanych do oczekiwań Klienta. Zapewniamy szybkie wykonanie gotowej konstrukcji pozwalające na błyskawiczne rozpoczęcie prowadzenie własnej działalności, która szybko wygeneruje pierwsze zyski, nawet jeśli będzie się znajdować na terenie niedużej miejscowości.

Myjnia modułowa dopasowana do potrzeb

Jedną z największych zalet wyboru naszych rozwiązań modułowych jest możliwość wyboru nowoczesnej, samoobsługowej myjni w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb inwestora oraz korzystających z niej kierowców. W zależności od tego, czy myjnia modułowa ma stanowić niezależną lokalizację, czy być rozszerzeniem gamy oferowanych usług (np. stacji paliw, supermarketu, warsztatu samochodowego), jesteśmy w stanie dopasować parametry oraz założenia konstrukcyjne do wielkości działki, uwarunkowań przestrzennych czy rozwiązań komunikacyjnych panujących w bezpośrednim otoczeniu.

Jako dostawca markowych akcesoriów oraz wydajnej i przyjaznej dla środowiska chemii samochodowej, wyposażamy myjnie modułowe we wszelki niezbędny osprzęt oraz środki czyszczące i pielęgnujące. Specjalizujemy się w produkcji samoobsługowych rozwiązań czyszczących od projektu do realizacji, począwszy tych od najprostszych, aż po wielostanowiskowe konstrukcje przystosowane do obsługi ekstremalnie dużego natężenia pojazdów.

ZAMÓW WYCENĘ TWOJEJ MYJNI

Szybki zwrot z inwestycji – do 30%Wyślij zapytanie