Nasza oferta myjni bezdotykowych

Specjalizujemy się w dostarczaniu Klientom innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań najwyższej klasy w zakresie bezdotykowych myjni samoobsługowych.

W naszej ofercie znajdują się m.in.: myjnie kontenerowe, myjnie modułowe, wiaty, rozmieniarki, chemia myjąca, akcesoria do myjni.

Stale podążamy za zmieniającym się rynkiem, a w efekcie za nowymi oczekiwaniami klientów. W tym celu tworzymy dedykowaną ofertę dla właścicieli myjni w formie portalu w zakresie użytkowania myjni, serwisu gwarancyjnego i napraw pogwarancyjnych.

MY WASH - PRODUCENT MYJNI BEZDOTYKOWEJ

Renomowany producent myjni bezdotykowych My Wash gwarantuje najwyższą jakość wykonania konstrukcji, co przekłada się na jej funkcjonalność, trwałość i atrakcyjny wygląd. Oferujemy najróżniejsze warianty instalacji, mając na uwadze wszystkie oczekiwania Klienta.

Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, którego początki sięgają produkcji profesjonalnej chemii samochodowej. Doskonale wiemy, jak powinna funkcjonować nowoczesna myjnia bezdotykowa dzięki czemu szybko budujemy naszą pozycję na rynku.

Zaufało nam wielu Klientów, którzy dzięki naszej pomocy rozpoczęli prowadzenie własnego biznesu. Gwarantujemy szybką realizację zamówień – do każdego z nich podchodzimy w sposób indywidualny. Oferowane myjnie bezdotykowe wykorzystują najnowocześniejsze technologie, dzięki czemu zapewniają wysoką efektywność mycia.

Projektujemy i wykonujemy je również z myślą o wydajności, mając na uwadze ich ekonomiczny aspekt. Nie bez znaczenia jest dla nas estetyka proponowanych rozwiązań. Jako doświadczony producent wiemy, że idealna myjnia bezdotykowa powinna przyciągać potencjalnych klientów już samym wyglądem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami.

Czym charakteryzuje się myjnia bezdotykowa

Jako ceniony producent myjni bezdotykowych jesteśmy świadomi tego, czym powinny się one charakteryzować, aby były w pełni opłacalną inwestycją. Nasze konstrukcje są samoobsługowe, zaprojektowane z myślą o maksymalnej wygodzie zarówno inwestora jak i użytkownika.

Nowoczesna myjnia bezdotykowa pozwala na samodzielne, bezpieczne umycie samochodu z wykorzystaniem szerokiego spektrum dostępnych programów mycia. Tego typu instalacje doskonale sprawdzają się niemal w każdej lokalizacji. Z powodzeniem można umieszczać je na terenie małych miejscowości, ale odpowiednio rozbudowane konstrukcje są dobrym pomysłem także do większego miasta.

Proponujemy rozwiązania wykorzystujące zautomatyzowane systemy, które gwarantują wysoką skuteczność oraz satysfakcjonującą szybkość mycia. MyWash z powodzeniem realizuje zamówienia na tego typu obiekty, które można także wykorzystywać jako funkcjonalne uzupełnienie warsztatu samochodowego, supermarketu lub innego punktu usługowego. Inwestycja w zakup myjni bezdotykowej szybko się zwraca, nawet jeśli będzie zlokalizowana w pobliżu konkurencyjnych obiektów o podobnej specyfice pracy.

Oferujemy konstrukcje modułowe i kontenerowe – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym zakresem naszych usług.

Myjnie bezdotykowe – najważniejsze zalety

Jako producent myjni bezdotykowych polecamy to rozwiązanie ze względu na szereg korzyści zarówno po stronie inwestora, jak i eksploatujących je kierowców. Z punktu widzenia przedsiębiorcy zainteresowanego postawieniem myjni bezdotykowej na terenie własnej nieruchomości najważniejsze korzyści to:

  • Szybki czas realizacji
  • Możliwość zlokalizowania obiektu w dowolnym obszarze
  • Fachowe doradztwo i wsparcie producenta na każdym etapie realizacji stosunkowo niedługi czas oczekiwania na zwrot z inwestycji
  • Możliwość rozbudowy myjni o kolejne moduły i stanowiska w dowolnym momencie

Korzyści dla kierowców

Jeśli chodzi o korzyści dla kierowców, myjnia bezdotykowa pozwala im na szybkie i komfortowe umycie pojazdu w dowolnym momencie – także w trasie. Właściciele aut nie muszą ich w żaden sposób przygotowywać – mogą po prostu zjechać z drogi i natychmiast wyczyścić samochód. Dostęp do profesjonalnych akcesoriów oraz wydajnej i bezpiecznej chemii pozwala na usunięcie najbardziej uporczywych zabrudzeń. Jednocześnie, dzięki woskom i preparatom ochronnym myjnie bezdotykowe umożliwiają zabezpieczenie lakieru przed korozją oraz mikrouszkodzeniami.

ZAMÓW WYCENĘ TWOJEJ MYJNI

Szybki zwrot z inwestycji – do 30%Wyślij zapytanie