Proces inwestycyjny

W czasach niskich stóp procentowych inwestorzy poszukują atrakcyjnych źródeł pomnażania kapitału.

Jedną z ciekawszych alternatyw, łączących w sobie cechy nieruchomości przy nieporównywalne wyższej rentowności projektu jest opcja inwestycji we własną myjnię bezdotykową. Dobrze przygotowana inwestycja przyniesie inwestorowi regularny strumień pieniądza przez okres wielu lat umożliwiając osiągniecie stopy zwrotu nawet do 30 % w skali roku.

Budowa myjni samochodowej

Kompleksowe wsparcie inwestycji

Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób, które chcą otworzyć własną myjnię bezdotykową. Od lat udowadniamy, jak łatwo można zrealizować ten cel przy poniesieniu adekwatnych nakładów. Budowa takich obiektów to świetna inwestycja, która zwróci się w bardzo krótkim czasie.

Od początku naszej działalności zaufało nam wielu klientów, błyskawicznie osiągając satysfakcjonującą stopę zwrotu. Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie realizacji zamówienia.

Gwarantujemy kompleksowe wsparcie, dzięki któremu bezdotykowa myjnia samoobsługowa ma szansę szybko rozpocząć swoją działalność.

Etapy inwestycji

Wybór lokalizacji pod myjnię samochodową

Wychodzimy naprzeciw potrzebom każdego inwestora – oferujemy wsparcie już na etapie wyboru odpowiedniego placu pod myjnię samochodową. Chętnie podpowiemy, na co zwrócić uwagę przy ustalaniu lokalizacji, jakie punkty usługowe powinny znajdować się w sąsiedztwie i jak dostosować konkretny wariant myjni bezdotykowej samoobsługowej do wielkości danej miejscowości oraz skupisk ludności.

Podpisanie umowy na zakup lub dzierżawę gruntu

Pomagamy naszym klientom również na etapie dopełniania niezbędnych formalności. Warto pamiętać, że budowa myjni wykorzystujących aktywne piany nie jest możliwa bez uzyskania zgody organu odpowiadającego za zarządzanie terenem. Podpowiemy, jaki rodzaj umowy okaże się najkorzystniejszy w konkretnej sytuacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić potencjalnemu inwestorowi, na jakie kwestie powinien zwrócić uwagę przed dopełnieniem formalności.

Pozwolenie na budowę myjni samochodowej

Pomagamy przejść przez etap uzyskania pozwolenia na budowę. Podpowiadamy, jakie dokumenty należy skompletować i co należy dostarczyć w przypadku dodatkowych wymogów gminy. Przypominamy, że po przesłaniu wszystkich wymaganych wniosków, czas oczekiwania na decyzję urzędu może wynosić od 1 do 2 miesięcy. Maksymalny czas oczekiwania wynosi 65 dni, ale sama decyzja po jej wystawieniu uprawomocnia się przez kolejne 2 tygodnie. Dopiero po tym czasie można bezpiecznie rozpoczynać budowę myjni bezdotykowej.

Finansowanie

Możemy także pomóc w wyborze sposobu finansowania inwestycji, aby myjnia z aktywną pianą mogła powstać w jak najkrótszym czasie. Nasi klienci nie zawsze dysponują własnymi środkami – często decydują się na leasing lub starają się o dotację unijną.

Prace budowlane, konstrukcyjne i montażowe

Z naszego doświadczenia wynika, że budowa myjni bezdotykowych nie musi być czasochłonna. Po dopełnieniu niezbędnych formalności następuje przygotowywania placu pod inwestycję. Zazwyczaj ten etap trwa maksymalnie do dwóch miesięcy, podczas których doprowadza się instalację wodną, gazową i energetyczną oraz wykonywana jest posadzka. Zachęcamy do skorzystania z usług rekomendowanej przez nas ekipy budowlanej.

Odbiór myjni

Zapewniamy kompleksowe wsparcie także na etapie odbioru bezdotykowej myjni samoobsługowej. Podpowiadamy, jak dopełnić pozostałe formalności, aby rozpocząć działalność. Nie pozostawiamy naszych klientów bez profesjonalnego wsparcia. Każdy z inwestorów może liczyć na specjalistyczne przeszkolenie z zasad funkcjonowania myjni bezdotykowej samoobsługowej. Wspólnie z klientem ustalamy indywidualne parametry użytkowania, aby zapewnić maksymalną satysfakcję z wydajności całej instalacji.

Obsługa serwisowa

Gwarantujemy również kompleksowe wsparcie techniczne. Nasi doświadczeni serwisanci są do dyspozycji inwestorów, aby wspólnie zadbać o bezawaryjne funkcjonowanie całego obiektu. Budowa myjni bezdotykowych jest naszą główną specjalnością – wiemy, w jaki sposób należy je wyposażyć, aby zapewnić użytkownikom maksymalną wygodę. Przeprowadzamy regularne przeglądy techniczne, dokładnie analizując poprawne działanie poszczególnych elementów. Służymy fachowym wsparciem operatorom i administratorom tego typu obiektów. Profesjonalna myjnia z aktywną pianą nie ma przed nami tajemnic – zapraszamy do współpracy!

Procedura inwestycyjna

Cała procedura zamyka się w kilku krokach – zapewniamy pomoc na każdym etapie, zgodnie z oczekiwaniami zleceniodawcy. Jesteśmy w stanie zaprezentować konkretne wyliczenia, które będą znamiennym dowodem opłacalności inwestycji. Zakres wsparcia udzielanego inwestorom ma charakter kompleksowy i obejmuje szereg aspektów, takich jak:

  • ustalenie atrakcyjnej lokalizacji do budowy myjni bezdotykowej,
  • doradztwo w zakresie projektu oraz wyboru optymalnego wariantu myjni samoobsługowej,
  • wsparcie w załatwieniu formalności niezbędnych do postawienia myjni z aktywną pianą,
  • pomoc w uzyskaniu finansowania inwestycji (kredyt, leasing, dotacja),
  • przygotowanie placu, budowa myjni bezdotykowych oraz ich odbiór,
  • przeglądy techniczne, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, obsługa techniczna.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że samoobsługowa myjnia bezdotykowa wymaga uzyskania odpowiedniego pozwolenia na budowę. Również w tym zakresie zapewniamy pomoc podmiotom, chcącym podjąć z nami współpracę. Oferujemy kompleksową obsługę, jeśli chodzi o wyposażenie oraz dostawę profesjonalnej chemii samochodowej takiej jak aktywna piana, szampony czy woski. Dokładamy wszelkich starań, by nasi partnerzy biznesowi przeszli przez cały proces inwestycyjny płynnie i bez problemów natury administracyjnej, technicznej czy finansowej.

ZAMÓW WYCENĘ TWOJEJ MYJNI

Szybki zwrot z inwestycji – do 30%Wyślij zapytanie