Myjnie kontenerowe

Lokalizacje o średnim i dużym natężeniu ruchu wymagają zastosowania odpowiednich rozwiązań.

Specjalnością naszej firmy są nowoczesne myjnie kontenerowe, które znakomicie sprawdzają się właśnie w takich warunkach. Ich konstrukcja jest znacznie bardziej rozbudowana w porównaniu z wariantami modułowymi. Serce całej instalacji, zaplecze techniczne, znajduje się w specjalnie zaprojektowanym i doskonale zabezpieczonym kontenerze. Takie rozwiązanie ułatwia przeprowadzanie prac konserwacyjnych, usuwanie ewentualnych usterek oraz szybkie uzupełniania płynów myjących. Pozostała przestrzeń pozwoli dostosować zakres funkcjonalności do aktualnych potrzeb. Doskonale sprawdzi się w roli niewielkiego pomieszczenia biurowego lub lokalu socjalnego.

Kontener jest wykonany ze stali nierdzewnej, co gwarantuje doskonałą odporność na rdzę, pomimo ciągłego kontaktu z wodą i środkami czyszczącymi. W bezdotykowych myjniach kontenerowych każdy z podzespołów działa niezależnie, co wpływa na bezawaryjną pracę kilku stanowisk.

Z czego wynika popularność myjni kontenerowej bezdotykowej

Proponowane przez nas myjnie kontenerowe bezdotykowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród podmiotów, które chcą prowadzić działalność usługową w większym mieście. Ich specyficzna konstrukcja oraz obecność wielu nowoczesnych rozwiązań automatycznych sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie w przypadku średniego i dużego natężenia ruchu.

Myjnia kontenerowa bezdotykowa z powodzeniem obsłuży większe skupiska ludzi, szybko generując satysfakcjonujące zyski. Doskonale nadaje się do ustawienia przy mocno uczęszczanych trasach. Naszym Klientom oferujemy urządzenia wyposażone w systemy wykorzystujące najnowsze, specjalistyczne rozwiązania technologiczne, które w połączeniu wysokojakościową chemią gwarantują znakomitą efektywność mycia.

Bezdotykowe myjnie kontenerowe cieszą się dużą popularnością także ze względu na ponadprzeciętną wydajność – polecamy je osobom, które nie muszą ograniczać się przestrzennie i są nakierowane na pozyskiwanie coraz większej ilości klientów. Nasze konstrukcje są cenione wśród użytkowników, którzy zwracają uwagę na wygodne, szybkie i przede wszystkim skuteczne mycie pojazdów.

myjnia kontenerowa - bezdotykowe mycie samochodu

Jako producent myjni kontenerowych z wieloletnim doświadczeniem, pragniemy zachęcić do skorzystania z naszej oferty, udostępniając zainteresowanym podmiotom wstępną kalkulację kosztów oraz zysków z inwestycji. Konstrukcje wyposażone w kontener – inaczej niż bezdotykowe myjnie modułowe – mogą w razie potrzeby spełniać dodatkową funkcję. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania wyposażone w 2-6 stanowisk myjących, co pozwala dopasować parametry myjni do prognozowanego natężenia ruchu w danej lokalizacji. Sam kontener charakteryzuje się z kolei dużą przestronnością oraz wzmocnioną budową, wykonaną z jednorodnych profili stalowych.

Oferujemy szerokie możliwości w zakresie aranżacji wnętrza oraz wydzielania przestrzeni, celem dostosowania jej do indywidualnych potrzeb inwestora (obsługa administracyjna, zaplecze sanitarne, składowanie akcesoriów lub chemii samochodowej). Każda bezdotykowa myjnia kontenerowa z naszej oferty stanowi synonim najwyższej jakości, indywidualnego podejścia do Klienta, a także wsparcia inwestora na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia. Zapewniamy również dostawy chemii i osprzętu oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

ZAMÓW WYCENĘ TWOJEJ MYJNI

Szybki zwrot z inwestycji – do 30%Wyślij zapytanie