Chemia do myjni

Na skuteczność myjni samochodowej, poza nowoczesną technologią, wpływa przede wszystkim wysoka jakość wykorzystywanych środków czyszczących. Nasza chemia do myjni jest pod tym kątem doskonałym wyborem. Stawiamy na preparaty o doskonałej wręcz skuteczności działania, które już w niewielkich ilościach gwarantują oczekiwane rezultaty. Z ich pomocą można przy minimalnym wysiłku usunąć nawet uporczywe zabrudzenia, przywracając atrakcyjny wygląd całej karoserii. W tym zadaniu niezastąpiona okaże się aktywna piana do myjni, która szybko zmiękcza zaschnięte zabrudzenia.

W praktyce jest ona odpowiednim rozwiązaniem nawet w przypadku usuwania pozostałości olejów, żywicy, smarów, insektów czy zanieczyszczeń drogowych.

Dostarczamy najpotrzebniejsze preparaty, powszechnie wykorzystywane w nowoczesnych myjniach samochodowych. Oprócz aktywnej piany posiadamy w ofercie środki w postaci proszków oraz specyfików do woskowania. Wiele z nich ma dodatkowe właściwości, gwarantujące na przykład szybki efekt suszenia.

W naszej ofercie profesjonalnej chemii do mycia pojazdów, w oparciu o kryteria jakości i ceny, wyróżniliśmy 3 kategorie produktów: Gold, Silver, Bronze. W każdej kategorii produktów znajduje się odpowiednio piana, proszek i wosk. Dodatkowo w naszym asortymencie posiadamy preparaty ekologiczne.

Proszki chemiczne do myjni bezdotykowych

 • MY PULVER GOLD

  Alkaliczny wysoko pieniący proszek do bezdotykowego mycia aut.

  Bardzo skuteczny przy niskim dozowaniu. Nie zawiera wypełniaczy, nie pozostawia zacieków, bezpieczny dla lakieru i elementów gumowych. Rozpuszcza się nawet w niższej temperaturze, co zapobiega zapychaniu się przewodów oraz uszkodzeniom pomp i innych wrażliwych elementów. Idealnie dobrany stosunek wagi do objętości sprawia, że jest niezwykle ekonomiczny. Dzięki dużej ilości substancji zmiękczających znacznie wydłuża żywotność urządzeń.

 • MY PULVER SILVER

  Alkaliczny wysoko pieniący proszek do bezdotykowego mycia aut.

  Idealnie dobrana zawartość fosforanów spełnia wszelkie normy środowiskowe. Obfita piana doskonale zmiękcza brud, co w konsekwencji ułatwia dokładne usunięcie nawet najcięższych zabrudzeń. Nie zawiera wypełniaczy, nie pozostawia zacieków, bezpieczny dla lakieru i elementów gumowych.

 • MY PULVER BRONZE

  Alkaliczny pieniący proszek do bezdotykowego mycia aut.

  Środek myjący o obniżonej zawartości fosforanów. Obfita piana doskonale zmiękcza brud, co w konsekwencji ułatwia dokładne usunięcie nawet najcięższych zabrudzeń. Nie pozostawia zacieków, bezpieczny dla lakieru i elementów gumowych.

 • MY PULVER ECOLOGIC

  Alkaliczny wysoko pieniący proszek do bezdotykowego mycia aut.

  Środek myjący bez zawartości fosforanów, spełniający normy ekologiczne każdego rejonu Polski. Obfita piana doskonale zmiękcza brud, co w konsekwencji ułatwia dokładne usunięcie nawet najcięższych zabrudzeń. Pozostawia czystą lśniącą powierzchnię przygotowaną do aplikacji wosku o intensywnym przyjemnym zapachu.

Piany aktywne do myjni bezdotykowych

 • MY FOAM GOLD

  Alkaliczny wysokopianowy preparat do bezdotykowego mycia aut.

  Koncentrat mocno pieniącego preparatu do mycia mocno zabrudzonych aut osobowych, ciężarowych, autobusów, busów i naczep. Usuwa z karoserii, plandek czy chłodni zanieczyszczenia drogowe, insekty, żywice drzewne oraz oleje i smary. Zawiera inhibitory korozji co powstrzymuje jej dalszy rozwój. Pozostawia delikatny połysk dzięki nowej formule gwarantującej brak zacieków nawet przy użyciu twardej wody.

 • MY FOAM SILVER

  Alkaliczny wysokopianowy preparat do bezdotykowego mycia aut.

  Zaawansowana formuła mocno pieniącego preparatu do mycia mocno zabrudzonych aut osobowych, autobusów, busów i motocykli. Nie pozostawia zacieków. Zawiera inhibitory korozji, co powstrzymuje jej dalszy rozwój. Pozostawia delikatny połysk.

 • MY FOAM BRONZE

  Alkaliczny pianowy preparat do bezdotykowego mycia aut.

  Zaawansowana formuła pieniącego preparatu do mycia zabrudzonych aut osobowych, autobusów, busów i motocykli.

Woski i osuszacze

 • MY WAX GOLD

  Polimerowy wosk osuszający z nano konserwacją na zimno i na gorąco.

  Najbardziej zaawansowany wosk klasy premium z nano technologią nie zawiera olejów mineralnych. Innowacyjna technologia gwarantuje rewelacyjny efekt wizualny, a dzięki nano technologii film wodny zostaje błyskawicznie rozerwany tworząc tzw. efekt lotosu i długotrwałą ochronę (powierzchnia lakierowana nabiera połysku i zostaje zabezpieczona hydrofobową nano warstwą, chroniąc przed warunkami atmosferycznymi).

 • MY WAX SILVER

  Polimerowy wosk osuszający z konserwacją na zimno i na gorąco.

  Wosk klasy premium, nie zawiera olejów mineralnych. Niezwykle zaawansowana technologia gwarantuje rewelacyjny efekt wizualny. Produkt zabezpiecza lakier przed ponownym zabrudzeniem, nadając połysk. Nie pozostawia białych śladów po wyschnięciu.

 • MY WAX BRONZE

  Polimerowy wosk osuszający do myjni.

  Niezwykle skuteczny osuszacz, nie zawiera olejów mineralnych. Innowacyjna technologia gwarantuje rewelacyjny efekt osuszania dzięki czemu film wodny zostaje błyskawicznie rozerwany tworząc tzw. efekt kropelkowania. Produkt zabezpiecza lakier przed ponownym zabrudzeniem nadając połysk. Nie pozostawia białych śladów po wyschnięciu.

Środki płynne do mycia zasadniczego

 • MY CLEAN GOLD

  Alkaliczny wysokopianowy preparat do bezdotykowego mycia aut.

  Koncentrat mocno pieniącego preparatu do mycia mocno zabrudzonych aut osobowych, ciężarowych, autobusów, busów i naczep. Usuwa z karoserii, plandek czy chłodni zanieczyszczenia drogowe, insekty, żywice drzewne oraz oleje i smary.

 • MY CLEAN SILVER

  Alkaliczny wysokopianowy preparat do bezdotykowego mycia aut.

  Zaawansowana formuła mocno pieniącego preparatu do mycia mocno zabrudzonych aut osobowych, autobusów, busów i motocykli. Nie pozostawia zacieków. Zawiera inhibitory korozji, co powstrzymuje jej dalszy rozwój. Pozostawia delikatny połysk.

 • MY CLEAN BRONZE

  Alkaliczny pianowy preparat do bezdotykowego mycia aut.

  Zaawansowana formuła pieniącego preparatu do mycia zabrudzonych aut osobowych, autobusów, busów i motocykli.

Moc aktywnej piany do myjni

Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy szeroki wybór chemii samochodowej, dzięki której z łatwością można zadbać o skuteczność mycia. Na szczególną uwagę zasługuje aktywna piana do myjni dostępna w różnych wariantach. Można zdecydować się na preparat pozostawiający delikatny połysk lub specyfik uniwersalny, który sprawdzi się w każdym rodzaju myjni. Nasze środki gwarantują szybkie usunięcie najbardziej uporczywych zabrudzeń i dodatkowo ograniczają powstawanie nowych w przyszłości. Są one produkowane na bazie specjalnie dobranych substancji, które nie są szkodliwe dla chromowanych i aluminiowych elementów. Profesjonalna chemia do myjni może być stosowana na karoserii wszelkiego typu pojazdów. Gwarantujemy przystępne ceny, które idą w parze z najwyższą jakością preparatów. Warto podkreślić, że aktywna piana do myjni stanowi doskonały wybór również ze względu na wydajność – już niewielka ilość preparatu zapewnia wysoką skuteczność działania.

Profesjonalna chemia do myjni samochodowych

Dostarczane przez nas rodzaje chemii dla myjni samochodowej to nie tylko skuteczne i bezpieczne dla samochodów i urządzeń czyszczących środki usuwające brud. To również gwarancja spełniania rygorystycznych norm oraz najwyższych standardów w zakresie ochrony środowiska. Aktywna piana oraz pozostałe dostępne preparaty czyszczące tworzone są na bazie w pełni biodegradowalnych substancji czynnych, wykazujących ponadprzeciętną skuteczność w usuwaniu najbardziej uporczywych zabrudzeń. Dzięki temu chemia do myjni samochodowych, którą oferujemy sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. Jednocześnie, oferowane w szerokiej gamie produkty dają gwarancję najwyższej jakości i wydajności w przystępnej cenie, co pozwoli znacznie obniżyć koszty prowadzenia biznesu, jakim jest myjnia samochodowa. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą aktywnej piany oraz pozostałych produktów do mycia i pielęgnacji samochodów w myjniach samoobsługowych.

ZAMÓW WYCENĘ TWOJEJ MYJNI

Szybki zwrot z inwestycji – do 30%Wyślij zapytanie