Akcesoria

Korzystanie z samoobsługowego stanowiska mycia pojazdów nie będzie możliwe bez wyposażenia go w odpowiednie akcesoria. Części do myjni, które oferujemy ułatwiają dozowanie wody i detergentów, pozwalają na dokładne odkurzanie wnętrza samochodu, czyszczenie dywaników oraz wiele innych czynności związanych z usuwaniem brudu, oraz pielęgnacją auta.

Nasza oferta jest bardzo rozbudowana i obejmuje m.in.:

 • wydajne, stacjonarne odkurzacze samochodowe,
 • rozmieniarki pieniędzy,
 • trzepaki do dywaników,

a także wiele innych, markowych urządzeń niezbędnych na każdej myjni samochodowej. Dzięki swojej uniwersalnej konstrukcji oferowany osprzęt może być z powodzeniem zamontowany zarówno w rozwiązaniach kontenerowych, jak i modułowych.

Jako producent z wieloletnim doświadczeniem wychodzimy z naszymi częściami i akcesoriami zamiennymi naprzeciw potrzebom wszystkich tych inwestorów, którzy cenią sobie wysoką jakość wykonania, niezawodność i bezproblemową eksploatację posiadanych w swoich myjniach urządzeń.

 • Odkurzacze

  Samoobsługowe odkurzacze to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich użytkowników myjni bezdotykowych. Pozwalają na sprawne czyszczenie wnętrza pojazdu. Oferujemy odkurzacze jedno- lub dwustanowiskowe. Wyposażone w bardzo funkcjonalne końcówki pozwolą uporać się z różnymi typami zabrudzeń oraz sprawnie przywrócić czystość wnętrza pojazdu.

 • Trzepaczki

  Niezbędnym elementem wyposażenia każdej myjni są trzepaki do dywaników samochodowych. Posiadając trzepaczkę zapewniamy użytkownikowi myjni możliwość wygodnego wytrzepania dywaników w miejscu do tego wyznaczonym, bez ubrudzenia otoczenia i siebie.

 • Rozmieniarki

  Rozmieniarki MyWash to urządzenia, które pozwalają na rozmienianie banknotów oraz bilonu jak też doładowanie kluczy Euro-Key. Usprawniają pracę punktów myjących poprzez umożliwienie użytkownikom zaopatrzenie się w akceptowalne środki płatnicze. Urządzenie cechuje się prostą obsługą, a jego modułowa budowa pozwala na elastyczne dostosowanie funkcjonalności do potrzeb korzystajacego.

  Front wykonany ze stali kwasoodpornej przedłuża trwałość urządzenia, pracującego w trudnych warunkach zewnętrznych, dzięki czemu dłużej zachowuje estetyczny wygląd.

ZAMÓW WYCENĘ TWOJEJ MYJNI

Szybki zwrot z inwestycji – do 30%Wyślij zapytanie